logo
logo
آخرین اطلاعیه
اخبار فرهنگی

برگزاری دورهای آموزش تخصصی ویژه اعضاء

پنج شنبه بیست و هفت ام شهریور 1399

رئیس اتحادیه عکاسان شهرستان جیرفت خبر داد

کمیسیون فنی و آموزش اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرستان جیرفت در زمینه برگزاری دوره های آموزشی تخصصی ویژه کارگاه های کوتاه مدت و بلند مدت رسته ههای مختلف صنفی زیر مجموعه اتحادیه از فعالان عضو اتحادیه عکاسان و رسته های زیرمجموعه دعوت به همکاری می نماید.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرستان جیرفت ، رئیس اتحادیه اعلام نمودند، با توجه به رسالت و سیاست کمیسیون فنی و آموزش این اتحادیه که استفاده از ظرفیت های تخصصی صنفی اعم از فعالیت های آموزشی و پژوهشی و فرهنگی، هنری و اجتماعی است، به منظور ایجاد و گسترش اثر بخشی اجتماعی و ارائه توانمندی های صنف عکاسان و فیلمبرداران شهرستان ، جهت همفکری و همکاری های آموزشی- پژوهشی و اجرایی فیمابین اتحادیه عکاسان شهرستان جیرفت با چند ارگان و نهاد و مؤسسه در حال رایزنی هستیم.

 وی افزودند: همکاران محترمی که در امر آموزش رسته های مختلف زیر مجموعه اتحادیه به شرح ذیل توانمندی دارند می توانند با مرجعه به دفتر اتحادیه وتکمیل فرم های مربوطه علاقه مندی خود را جهت همکاری اعلام نمایند.

رشته های آموزشی زیرمجموعه اتحادیه

·       عکاسی

·       فیلمبرداری

·       صدابرداری

·       نورپردازی

·       استاندارد سازی صدا و تصویر

·       تدوین فیلم

·       نرم افزار طراحی عکس و تصاویر

·       مؤشن گرافی

·       سه بعدی سازی

·       تایپ رایانه ای

·  اصول کار با تجهیزات تابلوسازی

رئیس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرستان جیرفت ضمن استقبال از جذب متخصصین در آموزش رشته های فوق ، اظهار امیدواری کرد، که با همکاری مرکز فنی و حرفه ای شهرستان بتواند شرایط لازم جهت دریافت کارت مربیگری فنی را برای این عزیزان فراهم نماید.

" روابط عمومی اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرستان جیرفت"