logo
logo
آخرین اطلاعیه
اخبار فرهنگی

سخن رئیس اتحادیه

جمعه بیست و هشت ام شهریور 1399

   بسم الله الرحمن الرحیم
هر پایانی را آغازیست و بیداری آغازیست بر سکوتی سخت در فصلی سرد
سلام و درود
سلام به تمام آنان که می ایستند تا بمانند ،بر بیداران شبهای بلند استقامت ،بر از خود گذشتگان وبه خود رسیدگان
بیداری آغازیست دوباره برای رسیدن و تلاش برای رسیدن به هر آنچه سالهاست دل مشغولی کسانیست که جیرفت را پایدارو همیشه سبز می خواهند، جیرفت را برای زیستن و مردن ، جیرفت را برای همیشه بودن می خواهند .
می خواهیم به هم کمک  کنیم  تا به درک بهتر شرایط کنونی و انتخاب بهترین راه برسیم راهی به دور از هرگونه تخریب شخصیتها و اغراق در بدتر یا بهتر جلوه دادن شرایط . می خواهیم بیاموزیم که نقد چماقی نیست که فقط باید آنرا بالا برد و دیگر مهم نیست که کجا فرود می آید. می خواهیم تمرین کنیم که با هر عقیده ای به تمام عقاید و تفکرات موجود احترام بگذاریم واعتقاد به بر حق بودنمان دلیل به حق بی حرمتیمان نشود .
باید قبول کنیم که برای رسیدن به تمام آنچه که سالها رویای آنرا داشته ایم تنها سخن گفتن و فریاد کشیدن کافی نیست باید آموخت و باز هم آموخت . آری دموکراسی را باید آموخت  و شاید ندانستن ما راز بزرگ از دست دادن ماست  و ما می خواهیم تمرینی سخت را آغاز کنیم .
گاهی پیام یک عکس گویا و خلاقانه شما، به اندازه ی دنیایی از جملات اثر گذار و ماندگار است و شما عکاسان حرفه ای در عرصه های گوناگون این مهم را به بهترین وجه آن به جامعه منعکس و برای آیندگان و برای تاریخ مستند و زندگی ما را در این دنیا معناگراتر از همیشه می نمایید.
صبر و همراهی های مجدانه شما همکاران گرامی در مقابله همگانی با ویروس کرونا ، درسالی که مزین است به نام جهش تولید در این ایام بحرانی، کار ساده ای نبوده است. ما با توکل به خداوند متعال فعالیتمان رابا تلاشی نو برای رسیدن به هر آنچه که در پویایی و شکوفایی وبهبود فضای کسب کار شما بزرگواران موثر افتد آغاز میکنیم و امیدواریم گامهایمان در این راه استوار و بی لغزش، اگر که نه، کم خطا باشد.
هیئت مدیره جدید اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرستان جیرفت سعی دارد با یک برنامه ریزی اصولی، از پتانسیل عظیم همکاران زیر مجموعه و همیشه در صحنه خود برای بهبود فضای کسب وکار و اشتغال استفاده بهینه نماید. قصدمان هر لحظه پر بارتر شدن است و در این راه از تمام همکاران عزیز می خواهیم تا کاستیها و نقایصمان را گوشزد کنند و همراهمان باشند .
با آرزوی تندرستی ، سربلندی و بهروزی برای عموم همکاران هنرمند و سخت کوشمان در اتحادیه عکاسان وفیلمبرداران شهرستان جیرفت