logo
logo
آخرین اطلاعیه
اخبار فرهنگی

سخن رئیس اتاق اصناف

سه شنبه بیست و پنج ام شهریور 1399

نام خداوندگار زیبایی و تصویر گر بی همتا
دوربین در دست گرفته و لحظات شاد و خاطره انگیز را ثبت و داستان زندگی انسان‌ها را در قاب دوربین تصویر سازی می کند .
عکاس و تصویر گر لحظه های ناب عاشقی نجیب مردمان دیار مهربانی، گرچه آن را به منزله شغل می نگریم اما اصل و اساسش عشق می خواهد تا با نگاه هنرمندانه خاطرات تلخ و شیرین را ماندگار کند.
عکاسی و فیلمبرداری شغلی است که با احساس انسانها سر و کار دارد چه ثبت تصویر عکس پرسنلی که سالها خاطره ساز خواهد شد و چه تصاویری که از حال و احوال انسانها در قاب دوربین به ثبت خواهد رسید همه و همه نشانی از هنر عکاسان و فیلمبرداران خوش فکر و خوش نگرش دارد .
ضمن عرض تبریک به مجموعه هیات مدیره ، اعضا، مدیر اجرایی و بازرسان اتحادیه صنف عکاسان و فیلمبرداران جیرفت بمناسبت راه اندازی سایت اطلاع رسانی این اتحادیه از تلاش های مستمر و خلاقانه رئیس اتحادیه جناب آقای علیرضا فرخی تشکر می نمایم .
امید است که اعضا محترم صنف عکاسان و فیلمبرداران شهرستان جیرفت با اهتمام ویژه و تکیه بر دانش ،  تخصص و تعهد رئیس اتحادیه و اخذ مجوزهای لازم حرفه ای و ارتباط مستمر با اتحادیه نسبت به رفع مشکلات احتمالی و پویایی فعالیت های مورد نظر اقدام نمایند .
این اقدام هنری یعنی راه اندازی سایت اطلاع رسانی اتحادیه در عصر ارتباطات ضروری است و می طلبد تا سایر اتحادیه های صنفی شهرستان نسبت به راه اندازی این مهم تلاش کنند .
برای همه عزیزان و اعضا محترم  صنف اتحادیه عکاسان و فیلمبردار و اعضا هیات مدیره و عوامل‌ اجرایی و بازرسی اتحادیه از درگاه ایزد منان توفیق روز افزون را مسالت داریم .
علی میرکهنوج رئیس اتاق اصناف جیرفت