نشست هیئت رئیسه اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرستان جیرفت با فرمانده بسیج اصناف

به گزارش روابط عمومی اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرستان جیرفت : جلسه هم‌اندیشی اعضای هیئت مدیره اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران، تحت عنوان « ظرفیت شناسی بر مبنای  شرح وظایف » با فرماندهی حوزه مقاومت بسیج اصناف شهرستان جیرفت برگزار گردید.                                                                                                                      
در ابتدای این جلسه، فرمانده حوزه مقاومت بسیج اصناف با قرائت آیاتی از قرآن کریم و اشاره به شأن نزول و پیام هایی که این آیات برای زندگی سیاسی ، اجتماعی و مدیریتی در عرصه کار و رفتار تشکیلاتی دارد، پرداخت و بیان داشت: در پرتوی رحمت الهی دلها به هم نزدیک می گردند و این محبت و الفت میان دلها، از نعمات الهیست که به هر کس عطا نمی شود.
 سرهنگ غلامعلی سالاری در ادامه توضیحاتی در خصوص اهمیت کار فرهنگی اجتماعی و پیگیری مطالبات انقلابی در قالب تشکیلات مردمی بسیج، به میزان ایمان و اعتقاد در دلهای اعضاء اشاره و دستیابی به پیروزی در مقابل دشمن را مشروط به اتحاد بین اعضاء، پذیرش قانون، توجه به منویات و فرامین رهبری و تقویت تقوی و ایمان قلبی دانست و گفت : اگر در کنار پیگیری دغدغه های صرفاً فردی ... ، بخشی از توان و ظرفیتمان را برای اهداف جمعی و اجتماعی و با حمایت و بهره برداری از ظرفیت های تشکیلاتی مردمی بسیج، مصروف بداریم ، با توکل بر خدا خواهیم توانست بسیاری از مشکلات و چالش هایی که با آن دسته پنجه نرم می کنیم را به راحتی پشت سر بگذاریم.
 فرمانده بسیج اصناف شهرستان جیرفت، لازمه ی کار تشکیلاتیِ منجر به نتیجه را ، دوری از خود محوری و پرهیز از خود برتربینی دانست و استبداد رأی ، ترویج تملق ، دوری گزیدن از انتقاد و بیگانگی از ارزشها را از نشانه و نتایج این رفتار بر شمرد و عنوان داشت: در صورتیکه در جامعه و یا مجموعه ای، این گونه افراد و شخصیت ها، الگو و پرچم دار شوند، بی شک ، حقوق جمعی ضایع و داشته ها تباه و فرصت ها از دست خواهند رفت، لذا بینش و بصیرت و انتخاب ما است که سرنوشت مان را می سازد.
غلامعلی سالاری خاطر نشان کرد ،اصناف و بازاریان جیرفت مردمانی ،ولایت مدار ،متدین و انقلابی هستند،بطوریکه اصناف جیرفت در تمامی صحنه های مختلف انقلاب حضور فعالی داشته و دارند که این بیانگر بینش و بصیرت بالای آنان است.


فرمانده بسیج اصناف شهرستان جیرفت با بیان اینکه از ابتدای ورود ویروس منحوس کوید 19 بسیج اصناف با همکاری اتحادیه های صنفی تمام توان جهادی خود را برای کمک به مردم بکار برده است ، و با استفاده از ظرفیتهای صنفی و تولیدی خود برای مقابله با بیماری کرونا در جیرفت بطور مستقیم مشغول خدمت رسانی به مردم می باشد ، توجه ویژه اتحادیه صنف عکاس و فیلمبردار را در به تصویرکشیدن این همدلی خواستار شدند. و اظهار داشتند که بسیج اصناف همیشه در کنار اتحادیه های صنفی بوده و با تشکیل واحد های بسیج اتحادیه ها در شرایط بحرانی به کمک مردم خواهد رفت.


  سپس علیرضا فرخی ، رئیس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران شهرستان ، ضمن تشکر از فرماندهی بسیج اصناف که در تشکیل این جلسه همت گماردند، ضمن برشمردن لزوم تشکیل چنین جلساتی ، بر همکاری همه جانبه اعضای صنفی با بسیج اصناف، تا دستیابی به نتایج مورد انتظار و هدف گذاری شده تأکید کردند

روابط عمومی اتحادیه عکاسان شهرستان جیرفت